Wpływ – patronat MoznaPrzeczytac.pl - Recenzje książek z każdej półki - MoznaPrzeczytac.pl
Patronaty

Wpływ – patronat MoznaPrzeczytac.pl

Wpływ – patronat MoznaPrzeczytac.pl

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że objęliśmy patronatem książkę „Wpływ” autorstwa Bruno Kadyny. Jest to wielopłaszczyznowa historia o człowieku, który znalazł się na krawędzi…

W tragicznym wypadku giną żona i rodzice Adriana. Młody mężczyzna pozostaje sam z dorastającą córką i aspołecznym dziadkiem. Odurzony narkotykami wielokrotnie upada, przekuwając złość i bezradność wobec losu na brawurę i awanturnictwo. W odurzeniu traci wciąż więcej i otwiera drzwi prawdziwemu złu, które czyha w cichości, by omamić i zdusić człowieczeństwo.

Niesztampowa walka z samym sobą, drobiazgowa analiza psychiki osoby uzależnionej i wyboista droga do odzyskania wolności życia.

Dostępna jest już nasza recenzja książki „Wpływ„.

Bruno Kadyna (ur. 1981) – z wykształcenia jubiler-złotnik, który kreując biżuterię, zaspokajał pragnienie tworzenia. Uprawiał kulturystykę i boks, pracował na statku – zawsze towarzyszyło mu zamiłowanie do słowa, szczególnie poezji i prozy, a pierwszą książkę napisał na bramce w klubie nocnym. Oprócz literatury uwielbia muzykę i sport. Dziś żonaty, doradca biznesowy, nie brakuje mu wytrwałości, a pisanie zaspokaja teraz pragnienie tworzenia.

Na łamach naszego serwisu jest już zrecenzowana jedna z jego książek – „Metalowa Dolna„.

Premiera książki „Wpływ” przewidziana jest na 23 marca 2018 roku. 

Więcej na stronie autora: brunokadyna.pl

Sklepik Moznaprzeczytac.pl

Laboratorium Genomika

Skip to content