Trzy dewoty i kłopoty - Patronat MoznaPrzeczytac.pl - Recenzje książek z każdej półki - MoznaPrzeczytac.pl
Patronaty

Trzy dewoty i kłopoty – Patronat MoznaPrzeczytac.pl

Trzy dewoty i kłopoty - Patronat MoznaPrzeczytac.pl

Trzy dewoty i kłopoty – Przemek Krajewski

Jest nam miło poinformować, że książka „Trzy dewoty i kłopoty” Przemka Krajewskiego, którą objęliśmy patronatem jest już w sprzedaży. Pierwsza w historii powieść z gatunku geriatric-fiction. Co to takiego? Fantastyka, ale raczej nie taka jaką dotychczas czytaliście…

Do czego może się posunąć drużyna trzech dziarskich emerytek? Kogo boi się płatny morderca? Jakie rozmiary naprawdę osiągają szczury i czy bywają mądrzejsze od ludzi?

Podstarzała cyrkowa miotaczka noży, emerytowana profesor politechniki i weteranka dwóch wojen światowych na wieść o zamknięciu w szpitalu psychiatrycznym ich najlepszej przyjaciółki ruszają z odsieczą. By zdobyć niewzbudzający podejrzeń środek transportu, wzywają pogotowie, przypadkowo zabijają jednego z lekarzy i kradną karetkę.

Nie zdają sobie jednak sprawy, że ich miastu zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo: oto mieszkające w podziemiach szczury postanawiają wziąć na ludziach odwet za wszystkie doznane krzywdy. W tym celu infekują szczurzym DNA najbardziej podatną na manipulację grupę mieszkańców i ściągają do kanałów armię bojowo nastawionych, prawdziwie krwiożerczych emerytek. Sytuacja wydaje się beznadziejna, na szczęście okazuje się, że jedną z zakażonych jest matka płatnego zabójcy, który, poczęstowany rosołem z ludzkiego mięsa, postanawia odnaleźć rodzicielkę i również trafia do kanałów.
Czy drużynie złożonej ze starszych, schorowanych kobiet, mordercy i szczura uda się uratować ludzi przed zagładą?

Pełna okładka książki Trzy dewoty i kłopoty

Kliknij aby powiększyć okładkę

Szczegóły na temat książki i możliwość zakupu na stronie:
http://zaczytani.pl/ksiazka/trzy_dewoty_i_klopoty,druk

Oficjalny fanpage:
https://www.facebook.com/pages/Trzy-dewoty-i-k%C5%82opoty/280662178811774

Nasza recenzja:
http://moznaprzeczytac.pl/trzy-dewoty-i-klopoty-przemek-krajewski/

Sklepik Moznaprzeczytac.pl

Laboratorium Genomika

Skip to content