Patronaty

Woła mnie ciemność – Partonat MoznaPrzeczytac.pl

Woła mnie ciemność - Agata Suchocka

Intrygująca historia, ciekawe postaci, doskonale skonstruowana fabuła, bogaty język, nieoczekiwane zwroty akcji i napięcie do ostatniej strony to tylko część powodów, by sięgnąć po tę książkę! Z przyjemnością informujemy, że objęliśmy patronatem książkę z gatunku fantasy – „Woła mnie ciemność” Agaty Suchockiej.

XIX wiek. Z amerykańskiego Południa do Londynu przybywa potomek zubożałego rodu, młody Armagnac Jardineux. Bez pieniędzy, perspektyw, niemal bez dachu nad głową, za to z wielkim talentem do gry na fortepianie, młodzieniec szybko trafia pod skrzydła mecenasa młodych artystów – tajemniczego lorda Huntingtona. Protektorat możnego arystokraty oraz przyjaźń z utalentowanym skrzypkiem Lotharem otwierają przed chłopcem drzwi na najsłynniejsze i pełne przepychu salony londyńskiej socjety. Jednakże każdy sukces ma swoją cenę – im jest większy, tym cena wyższa…

Agata Suchocka – pisarka, poetka, tłumaczka, malarka i piosenkarka, kompozytorka. Urodziła się 24.04.1980 r. we Wrocławiu. Ukończyła anglistykę na Uniwersytecie Wrocławskim. Od czasów licealnych angażuje się w rozmaite projekty literackie i muzyczne. W 2000r. opublikowała na łamach czasopisma „Łowca Wyobraźni” opowiadanie „Hieny cmentarne„. Jej utwory ukazały się w kilku antologiach.

Nasza recenzja książki jest dostępna tutaj.

Sklepik Moznaprzeczytac.pl

Serwis recenzencki rozwijany jest przez Fundację Można Przeczytać