Wybrana o zmroku - Patronat MoznaPrzeczytac.pl - Recenzje książek z każdej półki - MoznaPrzeczytac.pl
Patronaty

Wybrana o zmroku – Patronat MoznaPrzeczytac.pl

Wodospady cienia tom 5 Wybrana o zmroku - Patronat MoznaPrzeczytac.pl

Jest nam miło poinformować, że objęliśmy patronatem piątą i ostatnią już część serii „Wodospady Cienia„. Przez całą serię z zaciekawieniem czytaliśmy perypetiach Kylie, jak teraz zakończy się jej historia?

W „Wodospadach Cienia” Kylie odkryła świat o wiele dziwniejszy, niż kiedykolwiek mogłaby się spodziewać. Czy kiedykolwiek wyobrażała sobie, że jej najlepszymi przyjaciółkami będą wampirzyca i czarownica? Czy myślała, że będzie uciekać przed wrogiem i mierzyć się z własnym dziedzictwem i mocą? Czy kiedykolwiek śniła o dokonywaniu wyboru między wilkołakiem, który złamał jej serce, ale za wszelką cenę chce ją odzyskać, a półelfem, który był przy niej, ale wycofał się, zanim los dał im szansę?

Kylie musiała opuścić Wodospady Cienia ze swoją rodziną. Gdy jej trop wpada najpotężniejszy wróg, dziewczyna widzi przed sobą tylko jedną możliwość: musi przejść przemianę i w pełni zawładnąć swoją mocą. Tylko to pozwoli jej powstrzymać Maria. Jej podróż ku własnej tożsamości nie zakończy się jednak, dopóki jej serce nie dokona ostatecznego wyboru. Wszystko zmierza ku tej decydującej chwili, gdy Kylie ostatecznie przypieczętuje swój los i na zawsze odda komuś serce.

Premiera książki: 27.08.2015

Sklepik Moznaprzeczytac.pl

Laboratorium Genomika

Skip to content