Patronaty

Wodospady cienia po zmroku 1. Odrodzona – Patronat MoznaPrzeczytac.pl

Okładka książki Wodospady cienia po zmroku 1. Odrodzona.

Mimo, że „Wodospady Cienia” zostały zakończone na piątym tomie, to jednak przygoda z poznanymi tam bohaterami trwa dalej. Tym razem mamy przyjemność poinformować, że objęliśmy patronatem spin-off tejże serii – „Wodospady Cienia po zmroku„. Sprawdźcie, co dla Czytelników przygotowała autorka, C. C. Hunter, w pierwszej części pt. „Odrodzona„?

Poznajcie historię Delli, wampirzycy z „Wodospadów Cienia„, która właśnie wkracza na drogę swojego przeznaczenia!

Życie Delli było idealne: rodzina, chłopak, świetlana przyszłość. Przed przemianą. Wtedy wszyscy, których kochała, odeszli. Dziewczyna znalazła schronienie w Wodospadach Cienia, obozie dla nastolatków o nadnaturalnych zdolnościach. Tam właśnie Della i jej przyjaciółki, Kylie i Miranda, leczą sobie nawzajem złamane serca śmiechem. Tam też Della zaczyna treningi, by pracować dla JBF. I nie życzy sobie, żeby coś ją od tego odrywało. Co oznacza, że nie ma czasu na romans ze Steve’em, gorącym zmiennokształtnym, którego pocałunki topią jej serce.

Kiedy na obozie pojawia się nowy wampir, Chase, świat Delli pogrąża się w chaosie. Arogancki i irytująco seksowny Chase stanowi zagadkę… a Della lubi tylko te zagadki, które umie rozwiązać. Nie potrafi rozgryźć Chase’a, a przynajmniej nie wtedy, kiedy musi mierzyć się z nawiedzeniami, gangami wampirów i masą rodzinnych tajemnic. Czy uda jej się udowodnić, że nadaje się do JBF, przeżyć… i nie dać sobie złamać serca?

Premiera przewidziana na 07.10.2015

Sklepik Moznaprzeczytac.pl

Serwis recenzencki rozwijany jest przez Fundację Można Przeczytać