Patronaty

Szepty o wschodzie księżyca – Patronat MoznaPrzeczytac.pl

Szepty o wschodzie księżyca C. C. Hunter

Szepty o wschodzie księżyca
C. C. Hunter

Z przyjemnością informujemy, że objęliśmy patronatem medialnym kolejną już, czwartą część książki z cyklu Wodospady Cienia, „Szepty o wschodzie księżyca” autorstwa C.C. Hunter. Co tym razem spotka Kylie?

Stało się. Kylie w końcu wie, kim jest, ale nie rozwiązało to nawet najmniejszego z jej problemów. Nikt nigdy nie słyszał o takim gatunku… oprócz tajnej organizacji JBF, która podejrzanie interesuje się Kylie i namawia ją do udziału w badaniach, które mogą bardzo źle się skończyć.

Jakby tego było mało, Lucas, jej ukochany wilkołak, musi przedkładać swoją sforę i swój gatunek ponad miłość do niej, a to, że dziewczyna rozmawia z duchami, jest dla niego nie do zaakceptowania. Gdyby wiedział, że nawiedzają ją nawet duchy żyjących… na przykład Holiday, komendantki obozu. Czy to znaczy, że grozi jej niebezpieczeństwo?

Nic nie jest tylko złe albo dobre. Wszystko się zmienia tak szybko, że trudno za tym nadążyć. Nie wszystkim, których uważa się za przyjaciół, można ufać. Jedno jest pewne, wszystko kiedyś się skończy… nawet pobyt Kylie w Wodospadach Cienia.

Nasza recenzja książki dostępna jest tutaj: http://moznaprzeczytac.pl/szepty-o-wschodzie-ksiezyca-c-c-hunter/

Premiera książki odbędzie się 26 marca 2015

unnamed

Sklepik Moznaprzeczytac.pl

Serwis recenzencki rozwijany jest przez Fundację Można Przeczytać