Przepisy ruchu drogowego i technika kierowania pojazdami kategorii B - Krzysztof Wiśniewski - Recenzje książek z każdej półki
Zapowiedzi

Przepisy ruchu drogowego i technika kierowania pojazdami kategorii B – Krzysztof Wiśniewski

Recenzja książki Przepisy ruchu drogowego i technika kierowania pojazdami kategorii B - Krzysztof Wiśniewski

Przepisy ruchu drogowego i technika kierowania pojazdami kategorii B
Krzysztof Wiśniewski

W napisanym zgodnie z nową podstawą programową kształcenia w zawodach (z 2012 roku) ilustrowanym podręczniku przedstawiono wszystkie informacje niezbędne do uzyskania prawa jazdy kategorii B. Opisano źródła i zakres obowiązywania międzynarodowych i krajowych przepisów o ruchu drogowym, zasady ruchu drogowego, technikę kierowania i obsługę pojazdu oraz zasady udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym w wypadkach drogowych. Po każdym rozdziale zamieszczono pytania kontrolne mające pomóc w ugruntowaniu nabytej wiedzy. W podręczniku uwzględniono najnowsze zmiany przepisów obowiązujące od stycznia 2016 r.

Odbiorcy: uczniowie kształcący się w zawodach technik pojazdów samochodowych, mechanik pojazdów samochodowych i elektromechanik pojazdów samochodowych, uczestnicy kursów zawodowych w zakresie kwalifikacji M.18 i M.12, jak również wszyscy zainteresowani uzyskaniem prawa jazdy kategorii B.

 

Sklepik Moznaprzeczytac.pl

Testy koronawirus Lublin

Skip to content