Patronaty

Kobiecy biznes. Jak założyć i rozwinąć własną działalność? – Patronat MoznaPrzeczytac.pl

kobiecy-biznes-patronat-MoznaPrzeczytac

Z przyjemnością informujemy, że objęliśmy patronatem wydanie e-booka „Kobiecy biznes. Jak założyć i rozwinąć własną działalność?” autorstwa Katarzyny Głąb. Tematyka jak najbardziej trafiona dla współczesnej kobiety stawiającej na samorozwój.

Książka, mimo że jest debiutem pisarskim, powstała na bazie wiedzy z zakresu biznesu i marketingu, jaką autorka przekazuje na swoim blogu Po Sukces Na Szpilkach od 2013 roku. Oprócz działalności blogerskiej, Katarzynę Głąb możemy spotkać na kanale W poszukiwaniu sukcesów, gdzie prowadzi wywiady z osobami, które odniosły już sukces. To właśnie bogate doświadczenie i ciągła komunikacja ze swoimi czytelniczkami, zainspirowały autorkę do stworzenia poradnika dzięki któremu uda się rozwiązać większość problemów przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej i jej prowadzeniu.

E-book kierowany jest, jak sam tytuł sugeruje, do kobiet. Zawarte w nim informację, w sposób przystępny pomogą nie tylko przyszłej przedsiębiorczyni, ale również początkującym właścicielkom firm które chcą poprawić swój biznes, lepiej go promować oraz docierać do klientów. Wszystko to zgodne z najnowszymi trendami i aktualną wiedzą dotyczącą prowadzenia działalności. W książce będzie można znaleźć informacje dotyczące:

  • Poszukiwania pomysłu na biznes,
  • Określania grupy docelowej,
  • Przygotowania biznesplanu,
  • Procedury rejestracji działalności gospodarczej,
  • Stworzenia biznesu odpowiadający na zapotrzebowanie klientów,
  • Zaplanowania strategii marketingowych,
  • Opracowania celów biznesowych na najbliższy rok,
  • Samodzielne kontrolowanie finansów własnej firmy.

Jednak sam e-book to nie wszystko. Autorka w sposób bardzo profesjonalny podchodzi do przekazywania wiedzy. Osoby które zakupią e-book, nie zostaną pozostawione same ze sobą – mogą liczyć na osobistą konsultację dotyczącą biznesu i przeczytanej lektury.

Planowana premiera e-booka przewidziana jest na 28 lipca 2015

E-book wraz z fragmentem jest dostępny pod adresem: http://posukcesnaszpilkach.pl/ebook-kobiecy-biznes/

Sklepik Moznaprzeczytac.pl

Serwis recenzencki rozwijany jest przez Fundację Można Przeczytać