Hipnoza – Patronat MoznaPrzeczytac.pl - Recenzje książek z każdej półki
Patronaty

Hipnoza – Patronat MoznaPrzeczytac.pl

Hipnoza - Bartłomiej Basiura

Hipnoza – Bartłomiej Basiura

Po raz kolejny, jest nam bardzo miło poinformować, że możemy objąć patronatem twórczość Bartłomieja Basiury. Książka „Hipnoza”  jest dopełnieniem trylogii Zamknięta Prawda, którą mieliśmy już przyjemność recenzować wcześniej (Uczeń Carpzova oraz Zamknięta Prawda). Jesteśmy pewni, że i tym razem jest to propozycja idealna dla miłośników sensacji i kryminałów.

Ludzie uciekają przed złymi wspomnieniami, chcą zapomnieć o krzywdach z przeszłości i zacząć zupełnie inne życie w nowym miejscu. Chowają się w luksusowych willach, odgrodzeni od rzeczywistości poprzez zastosowanie najnowszych zabezpieczeń.

Ale czy prawdę można oszukać? Niespodziewana śmierć młodej kobiety sprawia, że już nikt nie może czuć się bezpiecznie. Odnalezienie zabójcy oraz przywrócenie porządku to zadanie niedoświadczonej w tego typu sprawach, miejscowej policji.

Hipnoza to coś innego niż zwykły kryminał – to świat manipulacji, gdzie człowiek jest jedynie marionetką i widzi tylko to, czego chcą inni. Kręgi zataczają się coraz szerzej i może się okazać, że prawdę poznamy wtedy, kiedy na ucieczkę będzie już za późno.

Wchodzimy w świat psychiki mordercy, widzimy i czujemy to, co on. Tylko od nas zależy, czy zdążymy rozwikłać zagadkę morderstw, zanim sami staniemy się ofiarami…

Informacje o książce

Hipnoza” to pierwszy w dorobku Bartłomieja Basiury kryminał, napisany przez niego w wieku osiemnastu lat, stanowiący pierwszy tom trylogii o policjantce, Marii Kozielskiej. Tytuł został wydany nieoficjalnie w 2011 roku dzięki współpracy Autora ze Stowarzyszeniem FASO. Książka długo czekała na swoją kolejną szansę. Po sukcesie „Zamkniętej Prawdy”, wydanej w 2014 roku nakładem Wydawnictwa Novae Res, Bartłomiej Basiura nawiązał kontakt z Grupą PWN, dzięki czemu możliwe było wydanie dwóch poprzednich książek – „Ucznia Carpzova” oraz „Hipnozy”, której premiera została zapowiedziana na przełom marca i kwietnia 2015, stanowi tym samym zamknięcie trylogii, wydanej nietypowo, bo na odwrót.

Współpraca z Grupą PWN stanowi wyraz połączenia narzędzi self-publishingu oraz doświadczenia oraz profesjonalizmu Wydawnictwa. Jest to projekt niskobudżetowy, z własnych środków Autora, skoncentrowany przede wszystkim na promocji elektronicznej wersji e-book. To nie oznacza jednak, że książek nie będzie można znaleźć w księgarniach. Po czterech latach „Hipnoza” nabrała nowego blasku, tekst przechodzi profesjonalną korektę, a wszystko zostanie ubrane w grafikę przygotowaną przez nowatorską grupę graficzną PLAYSTOP.

Nasza recenzja książki: http://moznaprzeczytac.pl/hipnoza-bartlomiej-basiura/

Więcej informacji o książce znajdziecie na stronach:

zamknietaprawda.pl
fb.com/zamknietaprawda.pl
basiura.com.pl

 

Sklepik Moznaprzeczytac.pl

Testy koronawirus Lublin

Skip to content