Patronaty

Ostatni Rekrut – Patronat MoznaPrzeczytac.pl

Okładka książki Ostatni rekrut

Jest nam miło poinformować, że objęliśmy patronatem debiutancką książkę Thomasa Blake’a – „Ostatni Rekrut”. Co kryje się w niedługo wydanej powieści sensacyjnej?

Do restauracji Roberta Trumana przychodzi Karl Dertone, który składa właścicielowi propozycję nie do odrzucenia. W nocy na moście w tajemniczych okolicznościach ginie Laurence Fuble – bliski przyjaciel senatora Graff’a. Ktoś morduje z zimną krwią dwójkę homoseksualistów w jednym ze szwajcarskich hoteli. Wkrótce na prywatnym przyjęciu ginie senator Graff. Śledztwo prowadzi inspektor Desmond Brand, a wszystkie tropy wskazują, że zlecenia wyeliminowania senatora, który nie popierał związków homoseksualnych, dokonał płatny zabójca.

thomas-blakeThomas Blake (Tomasz Kulczycki) – ur. 8 grudnia 1989 roku w Olsztynie. Od 2004 roku projektuje strony internetowe. Jest pomysłodawcą i założycielem serwisu informacyjnego Kurier Globalny.pl. Jak sam twierdzi pisanie traktuje jako hobby. Mówią o nim, że jest ambitnym chłopakiem z ogromną pasją, choć on sam temu zaprzecza. Na rynku wydawniczym debiutuje powieścią „Ostatni Rekrut”.

Premiera książki przewidziana jest na 10 września 2015

Więcej na temat książki na oficjalnym fanpage autora książki: https://www.facebook.com/oficjalnythomasblake

Recenzja książki „Ostatni rekrut” jest już dostępna w naszym serwisie.

Sklepik Moznaprzeczytac.pl

Serwis recenzencki rozwijany jest przez Fundację Można Przeczytać