Patronaty

Kalendarz BHP-owca – Patronat MoznaPrzeczytac.pl

Kalendarz BHP-owca

Z przyjemnością informujemy, że objęliśmy patronatem „Kalendarz BHP-owca”, pełną humoru książkę autorstwa Macieja Stachowskiego, dzięki której spojrzymy na zawód specjalisty od spraw BHP z przymrużeniem oka…

Czy tobie też wydaje się, że praca specjalisty do spraw BHP polega głównie na uprzykrzaniu ludziom życia? Dzięki tej książce przekonasz się, ile pomysłowości i hartu ducha może kryć się w niepozornym człowieku przechadzającym się po zakładzie pracy w kamizelce odblaskowej i kasku ochronnym. Jeśli jeszcze nie wiesz, jak męczące może stać się wydawanie odzieży roboczej i ochronnej pracownikom, i jak niebezpieczny bywa manewr wychylania się z kolejki na stołówce, sięgnij po te szczere i pełne humoru zapiski. Czy rzeczywiście BHP to „jedna wielka ściema”? Przeczytaj, a już nigdy nie spojrzysz tak samo na pozornie nudne kwestie związane z bezpieczeństwem w miejscu pracy.

Krótkie rozdziały, prosty język i nietuzinkowy temat z pewnością przyciągną niejednego czytelnika. Kto wie, może wpłynie na Twój sposób myślenia, a bezpieczeństwo stanie się Ci bliższe?
carrrolinablog.com

Wciel się w rolę specjalisty do spraw BHP i przeżyj rok pełen wrażeń z Kalendarzem BHP-owca!

O Autorze:
Maciej Stachowski – autor artykułów i felietonów w czasopismach branżowych oraz wykładowca akademicki. Po doświadczeniu absurdów systemu korporacyjnego wpadł na pomysł uzewnętrznienia problemów, z którymi spotkał się w pracy. Za pomocą debiutanckiej książki Kalendarz BHP-owca stara się w lekki i żartobliwy sposób przedstawić świat widziany okiem pracownika służb BHP.

Książkę znajdziecie w księgarni Zaczytani.pl: https://zaczytani.pl/ksiazka/kalendarz_bhpowca,druk

Sklepik Moznaprzeczytac.pl

Serwis recenzencki rozwijany jest przez Fundację Można Przeczytać