Przepraszam za krzywdę - Fragment książki - Recenzje książek z każdej półki - MoznaPrzeczytac.pl
Patronaty

Przepraszam za krzywdę – Fragment książki

Przepraszam za krzywdę - patronat MoznaPrzeczytac.pl

Już 30 kwietnia odbędzie się premiera książki Marcina Legawca – „Przepraszam za krzywdę. Trzy wspomnienie z dzieciństwa„, którą mamy przyjemność objąć patronatem. W między czasie, autor udostępnił fragment książki, którą już teraz możecie pobrać.

Głównym bohaterem książki jest Michał, dwunastoletni chłopak, którego wychowuje ojciec Tadeusz. Matka Anna zmarła podczas porodu dziecka. Michał prowadził spokojne, dziecinne życie, aż do momentu ogromnej zmiany Tadeusza. Chłopak nie wie, że podczas młodości rodziciel był wykorzystywany przez Ojca, dziadka Michała. Okropna przeszłość powróciła, tym razem to gwałcony zaczyna gwałcić. Nie robił tego, aby zaspokoić swoje rządzę tylko, żeby odpowiedzieć na pytanie dlaczego w dzisiejszym świecie dochodzi do takich sytuacji. Mężczyzna regularnie odwiedzał syna, który był przypięty kajdankami do łóżka. Wykorzystywał go w tym samym czasie zadając wiele psychologicznych pytań. Tadeusz robił wszystko, aby Syn jak najbardziej go znienawidził. Kiedy spostrzegł, że sam gwałt nie pozwał mu na rozwiązanie zagadki, zaczął sprzedawać dziecko innym pedofilom. Ojciec marzył o prawdzie, syn o zabójstwie Tadeusza.

Przepraszam za krzywdę. Trzy wspomnienie z dzieciństwa” to przede wszystkim dramat psychologiczny. Historia podzielona jest na cztery części. Każda symbolizuję inny etap życia głównego bohatera.

Pobierz fragment książki

„Jeden siadł obok mnie, a drugi patrzył z przodu. Dotykał moich włosów, buzi, ust. Ręka schodziła po szyi w dół, aż doszła do pępka. Głaskał, masował brzuch, delikatnie całował brodę. Nie chciałem otwierać oczu. To była jedyna broń, jaką posiadałem. Drugi ściągał spodnie. Słyszałem, jak rozpinał pasek”… czyli „Przepraszam za krzywdę” – Trzy wspomnienia z dzieciństwa. Gwałcony zaczyna gwałcić, aby nauczyć gwałcenia.

Historia dwunastoletniego Michała, który był gwałcony przez Ojca, a następnie sprzedawanym innym pedofiliom dostępna w:

Nie jesteś pewien powieści? Przeczytaj recenzje książki.

Do książki dodany jest w prezencie ebook autora „Dream”, a wersji papierowej dołączona jest dedykacja i podziękowanie. Przesyłka gratis.

Szczegóły na temat książki znajdziecie na oficjalnym fanpage:
https://www.facebook.com/pages/Przepraszam-za-krzywd%C4%99-Marcin-Legawiec/740470349393279?fref=ts

 

Sklepik Moznaprzeczytac.pl

Laboratorium Genomika

Skip to content